تبلیغات
فرقان - جنبش سبز با حمایت و طراحی آمریكا در ایران راه‌اندازی شد
فرقان
یِا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ إَن تَتَّقُواْ اللّهَ یَجْعَل لَّکُمْ فُرْقَاناً

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جنبش سبز با حمایت و طراحی آمریكا در ایران راه‌اندازی شد


دیده بان نیوز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جنبش سبز با حمایت و طراحی آمریكا در ایران راه‌اندازی شد. غربی ها با اردوكشی خیابانی می‌خواستند كودتای رنگی در ایران به وجود آورند كه شكست خوردند.

دیده بان نیوز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جنبش سبز با حمایت و طراحی آمریكا در ایران راه‌اندازی شد. غربی ها با اردوكشی خیابانی می‌خواستند كودتای رنگی در ایران به وجود آورند كه شكست خوردند.

به گزارش دیده بان سید مرتضی نبوی عضو مجمع تشخیص نظام و مدیر مسئول روزنامه رسالت كه در جلسه هفتگی اصناف و بازار در مسجد امام خمینی(ره) بازار تهران سخن می‌گفت، با اشاره به رفتار سی‌ساله غرب با انقلاب اسلامی، اظهار داشت: بعد از انقلاب اسلامی غرب كه مدعی حقوق بشر بود دموكراسی را به گونه‌‌ای دیگر تعریف كرد كه در این تعریف، دموكراسی تا زمانی معنا دارد كه منافع غرب به خطر نیفتد و اگر در كشوری منافع غرب با مشكل مواجه شود غرب آن كشور را متهم به مرگ دموكراسی می‌كند.

* انقلاب رنگین در حقیقت كودتای رنگی بود
مدیر مسئول روزنامه رسالت با اشاره به آشكار شدن ماهیت جنبش سبز كه پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، كشور را به آشوب كشاند تصریح كرد: ‌فریبكاری و دروغگویی جریان به اصطلاح سبز برای مردم روشن شد و همین امر باعث شد كشور از فتنه فاصله بگیرد.
سید مرتضی نبوی گفت: كسانی كه تا قبل از برگزاری انتخابات خود را پایبند به قانون اساسی و در خط امام می‌دانستند با زیر پا گذاشتن شعارهای خود آتش فتنه و آشوب را روشن كردند و نشان دادند نه به قانون اساسی پایبند هستند و نه به راه امام و نه منافع ملی را در نظر می‌گیرند.
وی با بیان اینكه جنبش سبز با حمایت و طراحی آمریكا در ایران راه‌اندازی شده بود، یادآور شد. در ایران غرب به پروژه شكست خورده انقلاب رنگی دست زد كه در حقیقت با اردوكشی خیابانی می‌خواستند كودتای رنگی به وجود بیاورند.
وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و حوادث بعد از آن یادآور شد: بعد از انقلاب اسلامی دشمنان انقلاب تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب كردند و بعد از انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گرفتند یك انقلاب رنگین كه در حقیقت یك كودتای رنگی بود را با شعارها و رنگ‌های مقدس دنبال كنند.
نبوی با بیان اینكه بعد از گذشت مدتی از زمان انتخابات مشخص شد كه كسانی كه از رنگ مقدس سبز كه نماد اهل بیت است و همینطور از شعارهای مذهبی استفاده می‌كنند، به دنبال براندازی انقلاب اسلامی هستند.
وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری در حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای اظهار داشت: حضور 85 درصدی مردم در صحنه انتخابات، در حقیقت نمایان كردن مردم‌سالاری دینی مدنظر امام خمینی به جهانیان بود.
مدیر مسئول رسالت ابراز داشت: در روز قدس سبز پوشان كه خود را حامی یكی از كاندیدای شكست‌ خورده در انتخابات معرفی می‌دانند، با سر دادن برخی از شعارها قصد داشتند خود را حامی جمهوری ایرانی معرفی كنند اما در حقیقت این افراد نه تنها با انقلاب و اسلام مشكل دارند بلكه حتی ایران را نیز نمی‌خواهند.

*تفاوت حكومت علوی با حكومت سرمایه داری لیبرال در نوع برخورد با متخلفین
وی در ادامه سخنان خود به حمله ناو آمریكایی به هواپیمای مسافربری كشورمان اشاره كرد و گفت: درحالی كه یك ناو نظامی آمریكا به یك هواپیمای مسافربری كشورمان شلیك كرده و موجب سقوط هواپیما می‌شود بجای اینكه سردمداران امریكا نظامیان متخلف را محاكمه كنند، آنها مورد تشویق قرار می‌دهد.
نبوی افزود: اما در حوادث بعد از انتخابات ایران برخی‌ از نظامیان كه با اغتشاشگران و براندازان مقابله كرده بودند تخلفاتی نیز انجام می‌دهند كه منجر به هشدار مقام معظم رهبری به آنها می‌شود و ایشان دستور برخورد با تمام افراد خاطی را صادر می‌كنند كه این اتفاق تنها در یك حكومت علوی رخ می‌دهد اما اتفاق حمله به هواپیمای مسافربری در یك حكومت سرمایه‌داری لیبرال كه باید این دو را با یكدیگر قیاس كرد.

* موسوی باید بداند "جمهوری اسلامی " تاكید امام راحل، مقام معظم رهبری و قانون است
وی خطاب به میر حسین موسوی گفت: جناب آقای موسوی چرا مرز خود را با كسانی كه خواستار حذف اسلامیت از نظام جمهوری اسلامی هستند مشخص نمی‌كنید، اگر قانون اساسی را قبول دارید چگونه از كسانی كه خلاف قانون اساسی شعار می‌دهند حمایت می‌كنید؟!
این فعال اصولگرا با بیان اینكه ملت ایران معتقدند برای برون رفت از مشكلات باید به قانون پناه آورد، تصریح كرد: آقای موسوی خود را قانونمدار معرفی می‌كند درحالی كه وی مرز خود را با شعار دهندگان علیه اسلامیت شفاف نمی‌كند و باید آقای موسوی بداند كه جمهوری اسلامی عین تاكید قانون اساسی، امام راحل و مقام معظم رهبری بوده است.
نبوی ادامه داد: آقای موسوی اگر خود را حامی می‌داند پس باید در خصوص حمله ‌كنندگان به انقلاب، اسلام و ولایت فقیه سكوت نكند، عملكرد وی تاكنون نه تنها همراهی با فتنه‌انگیزان بوده است بلكه به گونه‌ای وی آنها را هدایت نیز كرده است.

* كروبی به جای اینكه بگوید "غلط كردم " ادعای جدید مطرح می‌كند
این فعال اصولگرا بخش دیگری از سخنان خود را به رفتار اخیر كروبی اختصاص داد و گفت: آقای كروبی در نامه‌ اخیر خود به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به آبروی جمهوری اسلامی لطمه زد و آنرا مورد اتهام ثابت نشده قرار داده است.
وی با اشاره به ادعاهای مختلف كروبی مبنی بر تجاوز به زندانیان اغتشاشات اخیر به یكی از نمونه‌های آن اشاره كرد و گفت: آقای كروبی مدعی می‌شود كه به دختری تجاوز شده و بدن این خانم با اسید سوزانده و در در نهایت در بهشت زهرا به خاك سپرده شده است كه بعد از تحقیق مسئولان مربوط به این نتیجه می‌رسند كه این دختر خانم زنده است و حتی یك روز هم در بازداشت نبوده است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به ادعای دیگر كروبی مبنی بر آزار زن دیگری در زندان اشاره و یادآور شد: در ادعای دیگری، كروبی مدعی می‌شود خانم دیگری توسط نیروهای امنیتی كشته شده است و وقتی نام این خانم را جویا و در خصوص آن تحقیق می‌شود نتیجه‌ای جز اینكه در جمهوری اسلامی بنام این خانم شناسنامه‌ای صادر نشده است به دست نمی‌آید.
این فعال رسانه‌ای با بیان اینكه آقای كروبی به جای اینكه به صراحت به اشتباه خود پی برده و بگوید كه غلط كرده است ادعاهای دروغین خود را تكرار می‌كند.

* اگر موسوی خط امامی است چرا به منتظری متوسل می‌شود
نبوی با اشاره به ادعای میر حسین موسوی مبنی بر قرار گرفتن وی در خط امام راحل خطاب به وی گفت: آقای موسوی شما چگونه خود را مدعی خط امام می‌دانید در حالی كه به اقای منتظری كه از سوی امام مطرود شده است متوسل می‌شوید. در حالی كه امام طبق آموز‌ه‌های حضرت علی (ع) با منتظری به طور جدی برخورد كرد و حتی زمانی قرار بود علیه وی نامه‌ تندی را منتشر كند كه در نهایت برخی از مسئولان كشور با امام دیدار كرده و از ایشان خواستند این نامه را منتشر نكند كه امام در پاسخ به آنها گفته بود شما روزی پشیمان خواهید شد.

* "جمهوی ایرانی " استراتژی ناسیونالیستی آمریكا برای براندازی انقلاب اسلامی است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینكه شعار نه غزه و نه لبنان یك شعار برنامه ریزی شده و در راستای اهداف آمریكا بود، خاطر نشان كرد: كسانی كه می‌گفتند نه غزه و نه لبنان در حقیقت به اسلام نه می‌گفتند و همین طور این افراد خود را حامی جمهوری می‌دانند در حالی كه این یكی از اهداف آمریكا در راستای براندازی انقلاب از طریق ناسیونالیستی است.

*عاقبت نهضت آزادی برای برخی مدعیان خط امام عبرت آمیز است
وی در ادامه سخنان خود به عملكرد نهضت آزادی و عاقبت آنها اشاره كرد و بیان داشت: در حالی كه ملت ایران در جبهه‌های حق علیه باطل می‌جنگیدند نهضت آزادی بیانیه‌های پیاپی می‌داد و از رژیم صدام حمایت می‌كرد كه این بیانیه‌ها امروز آنها را به جایی رسانده است كه دیگر مقبولیت در بین مردم ندارند.

*برخی مدعیان خط امام در انتخابات رفتاری كردند كه بازرگان نكرده بود
نبوی با اشاره به برخی رفتارهای بازرگان و با بیان اینكه مدعیان امروز خط امام در انتخابات ریاست جمهوری رفتاری از خود به نمایش گذاشتند كه بازرگان آن را نمی‌كرد، عنوان داشت: اگر آغوش نظام به روی همه باز است البته برخی‌ها به حدی در مسیر اشتباه قرار گرفته‌اند كه بازگشت آنها تقریبا غیر ممكن است و اگر این افراد و جریان‌ها به اشتباه خود اذعان نكنند مردم همان كاری را با آنها خواهند كرد كه حضرت علی با خوارج كرده بودند.
مدیر مسئول روزنامه رسالت با اشاره به مدارای نظام جمهوری اسلامی ایران با عوامل فتنه پس از انتخابات ریاست جمهوری دهم گفت: با مرور خطبه‌های حكیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در ماه مبارك رمضان ایشان سیره حكومتی حضرت علی علیه‌السلام را ترسیم كردند كه سیاست توام با تقوی و عدالت بود و همراه با مخالفین با مدارا برخورد می‌كردند. جمهوری اسلامی ایران نیز همین سیاست را پیگیری كرد یعنی تا یك هفته پس از انتخابات مخالفین در خیابانها اموال عمومی را آتش می‌زدند و نظام از آنها می‌خواست دست از فتنه‌گری و تخریب اموال عمومی بردارند. اما با تداوم آشوب‌ها نیروی انتظامی مجبور شد عكس‌العمل نشان دهد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: متاسفانه برخی از روزنامه های منتسب به دولت منتظرند تا برخی اشخاص اقدامی انجام دهند تا آنها از طریق رسانه‌ای به این اشخاص حمله كنند كه این بر خلاف خواسته مقام معظم رهبری است.
نبوی یاداور شد: فتنه‌گران بدانند جمهوری اسلامی ایران ابتدا با مدارا و اتمام حجت با آنها برخورد می‌كند ولی اگر فتنه‌گری‌ها ادامه یابد نظام فتنه‌گران را شناخته و معرفی می‌كند چشم فتنه را كور می‌كند.
وی افزود: تصمیمات در كشور باید توام با عقلانیت باشد، دولت هم رعایت قانون را سرلوحه برنامه‌های خود قرار دهد و روزنامه‌ها نیز با رعایت عقلانیت، اخلاق و قانون در جهت ایجاد الفت و همدلی در جامعه تلاش نمایند.

 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : طریق وصال

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان